Csatorna kínálat


(olasz western-vígjáték, 1981) fsz.: Bud Spencer, Amidou, Joe Bugner, Riccardo Pizzuti

17:25 - 19:20

AMC
Következő: Angyali szemek

(am. krimisorozat, 2017) - Vadórzók fsz.: Mark Harmon, Pauley Perrette, Sean Murray, Duane Henry

18:05 - 19:00

AXN
Következő: A rejtély

(am. szórakoztató műsor, 2004)

18:05 - 18:55

CBS Reality
Következő: Judy bírónő

(am. animációs sorozat, 2018) fsz.: Alex Borstein, Seth MacFarlane, Seth Green, Mila Kunis

18:00 - 18:30

Comedy Central
Következő: Family Guy

(zimbabwei természetfilm 12. rész)

18:00 - 18:30

DIGI Animal World
Következő: Oroszlánokkal lakom

(sportműsor 7. rész)

18:00 - 18:30

DIGI Life
Következő: Mountain bike mánia

(sportműsor)

17:40 - 18:50

DIGI Sport 1
Következő: Labdarúgás: Premier League összefoglaló

(sportműsor) - 1. elődöntő, Barcelona - Real Madrid

17:35 - 20:05

DIGI Sport 2
Következő: Labdarúgás - Spanyol Szuperkupa: 2. elődöntő, Atlético Madrid - Athletic Bilbao

(sportműsor)

18:05 - 20:15

DIGI Sport 3
Következő: Lovassport: Díjugrató FIAT Országos Bajnokság

(dokumentumfilm 5. rész)

18:00 - 19:00

DIGI World
Következő: Háztetők fölött

(kan.-angol-szingapúri ismeretterjesztő műsor, 2018)

18:00 - 18:30

Discovery Channel
Következő: Hogyan készült?

(magyar hírműsor)

18:00 - 18:25

Duna
Következő: Nemzeti Sporthíradó

(magyar ismeretterjesztő filmsorozat, 2020) - Mecseknádasd

17:55 - 18:30

Duna World
Következő: Önök kérték!

(sportműsor)

17:30 - 19:00

Eurosport
Következő: Tenisz: Grand Slam Torna

(angol sportműsor) - Döntő

17:30 - 19:00

Eurosport 2
Következő: IBU Biathlon világkupa, Férfi verseny

(am. tévéfilmsorozat, 2010)

18:00 - 19:00

FEM3
Következő: Kastélyból álomotthon

(német-am. vígjáték, 2000) fsz.: Meg Ryan, Diane Keaton, Walter Matthau, Lisa Kudrow, Adam Arkin

17:10 - 19:10

Film Café
Következő: Miért éppen minnesota?

(am.-francia filmdráma, 2013) fsz.: Benicio Del Toro, Mathieu Amalric, Gina Mckee, Gary Farmer

18:05 - 20:00

Film Now
Következő: Bloodshot

(német romantikus film, 2009) fsz.: Petra Schmidt-Schaller, Max von Thun, Marc Hosemann

16:15 - 18:15

FILM4
Következő: Levél a mennyből

(zenés műsor)

18:00 - 19:00

H!T Music Channel
Következő: Shuffle H!TS

(am. szórakoztató műsor, 2012) - Egyenesen Comptonba

18:10 - 18:40

HISTORY
Következő: Raktárvadászok

(mex. telenovella 69. rész, 1995) fsz.: Thalía, Fernando Colunga, Irán Eory, Ricardo Blume

18:00 - 19:00

Izaura
Következő: Kegyetlen város

(francia-am.-kan. gyerekműsor, 2011) fsz.: Anna Cummer, Andrea Libman, Janyse Jaud

18:05 - 18:35

JimJam
Következő: Daisy és Ollie

(magyar hírműsor, 2022)

18:00 - 18:25

M1
Következő: Nemzeti Sporthíradó

(am. animációs sorozat, 2016) - Cedric, a régi barát fsz.: Ariel Winter, Darcy Rose Byrnes

18:00 - 18:25

M2
Következő: A Büszke Birtok oroszlán őrsége

(sportműsor) - Középdöntő mérkőzés

18:00 - 19:30

M4 Sport
Következő: Értékelő műsor: Kézilabda

(magyar magazinműsor, 2022)

18:00 - 18:45

M5
Következő: Agenda

(am.-ír rajzfilm sorozat 6. rész, 2020)

18:00 - 18:30

Minimax
Következő: Tűnj el, Unikornis!

(am.-japán fantasztikus akciófilm, 1998) fsz.: Matthew Broderick, Jean Reno, Hank Azaria

16:40 - 19:25

Mozi+
Következő: Emelt fővel

(videóklipek)

17:00 - 20:05

MTV Hungary
Következő: Kamureg

(zenés műsor)

18:02 - 19:00

Music Channel
Következő: News

(angol természetfilm, 2021) - Portugália

18:00 - 19:00

Nat Geo
Következő: Tényleg így készül?! - USA

(am. természetfilm 8. rész, 2020) - Ússz, lunda, ússz

18:00 - 19:00

Nat Geo WILD
Következő: Dr. Kelleher egzotikus állatklinikája

(am. animációs sorozat, 2018) - Gyors barátok fsz.: Nolan North, Kevin Michael Richardson

17:45 - 18:15

Nick Jr.
Következő: Santiago és a tenger

(angol-am. animációs sorozat, 2019) - Siralmas hiba

18:00 - 18:15

Nickelodeon
Következő: A Thunderman család

(am. filmdráma, 2006) fsz.: Nicolas Cage, Michael Pena, Maggie Gyllenhaal, Maria Bello

16:20 - 19:00

Paramount Network
Következő: Úriember revolverrel

(német-osztrák tévéfilmsorozat, 2019) - Hangzavar - 1. rész fsz.: Hans Sigl, Heiko Ruprecht

18:00 - 19:00

PRIME
Következő: Glades - Tengerparti gyilkosságok

(magyar zenés műsor)

17:55 - 18:55

Sláger TV
Következő: Esti vigadó

(szlovák tévéfilmsorozat 14. rész, 2014) fsz.: Monika Šagátová, Alena Ďuránová, Marko Igonda

17:40 - 18:50

SONY MAX
Következő: Stíluspárbaj Lakatos Márkkal

(angol dokumentumfilm sorozat, 2018)

18:00 - 19:00

Spektrum
Következő: Szuperautók nyomában

(olasz sportműsor) - 23. forduló, Milan - Juventus

16:00 - 18:15

SPORT1
Következő: Mai helyzet

(sportműsor) - csoportkör, Győri Audi ETO KC - Odense

17:00 - 18:30

SPORT2
Következő: Harmadik félidő

(magyar szórakoztató műsor 158. rész, 2013)

17:50 - 18:50

SuperTV2
Következő: Jóban Rosszban

(am. tévéfilmsorozat, 2012) - Lábujj és habcsók fsz.: Miranda Cosgrove, Jerry Trainor

17:50 - 18:15

TeenNick
Következő: iCarly

(magyar ismeretterjesztő műsor, 2021) - Békási kupa 2021

18:00 - 18:30

The Fishing & Hunting
Következő: Egy a természettel

(am. szórakoztató műsor, 2021)

18:00 - 19:00

TLC
Következő: Extrém fukarság

(ismeretterjesztő műsor 14. rész, 2021)

18:00 - 18:30

TV Paprika
Következő: A világ késsel-villával

(magyar hírműsor 24. rész, 2022)

18:00 - 18:45

TV2
Következő: Tények Plusz

(am. vígjátéksorozat, 1988) - Másodállás fsz.: Ed O'Neill, Katey Sagal, David Faustino

18:10 - 18:40

TV2 Comedy
Következő: Lee szerint a világ

(am.-belga rajzfilm sorozat 7. rész, 1981) - Rómeó és Törpilla fsz.: Don Messick, Danny Goldman

18:00 - 18:30

TV2 Kids
Következő: Hupikék törpikék

(angol főzőshow, 2016) fsz.: Jamie Oliver

18:00 - 19:00

TV2 Séf
Következő: Hal a tortán

(francia dokumentumfilm 1. rész, 2019)

17:55 - 19:00

Viasat History
Következő: Pompei - Az eltemetett város felfedezése

(auszt. természetfilm 13. rész, 2020) - Téves azonosítás

17:50 - 18:15

Viasat Nature
Következő: Ausztrál kígyószelídítők

(magyar kvíz-show, 2018)

17:30 - 18:30

VIASAT3
Következő: Négyen egy gatyában 2.

(magyar szórakoztató műsor, 2017)

18:10 - 18:40

Zenebutik
Következő: Az ének iskolája Best Of