Csatorna kínálat


(kan.-sp.-dél-kor.-am. film, 2016) fsz.: Anne Hathaway, Jason Sudeikis, Dan Stevens, Sarah Surh

12:40 - 14:50

AMC
Következő: Felpörgetve

(am. vígjátéksorozat 16. rész, 2009) - Hol a párna? fsz.: Jim Parsons, Johnny Galecki, Sara Rue

14:00 - 14:30

Comedy Central
Következő: Agymenők

(német akciófilm-sorozat 11. rész, 1996) - A kapzsiság ára fsz.: Erdogan Atalay, Mark Keller

14:15 - 15:15

Cool TV
Következő: Cobra 11

(természetfilm sorozat 3. rész)

13:55 - 14:50

DIGI Animal World
Következő: A természet húsz mesterműve

(ismeretterjesztő műsor 5. rész)

13:50 - 14:40

DIGI Life
Következő: Ez Görögország

(sportműsor) - A DIGI Sport hírműsora

14:15 - 14:25

DIGI Sport 1
Következő: Labdarúgás: Serie A TIM, AC Milan - SPAL

(sportműsor) - Ligue 1, St. Étienne - Marseille

12:40 - 14:55

DIGI Sport 2
Következő: Sport 24: A DIGI Sport hírműsora

(sportműsor) - Euroliga, Anadolu Efes - Himki Moszkva

13:50 - 15:35

DIGI Sport 3
Következő: Reggeli Start

(ismeretterjesztő műsor 13. rész)

13:55 - 14:50

DIGI World
Következő: A világ harcművészetei

(am. valóság-kalandsorozat 7. rész, 2018) - Fémlemezek nyomában

14:00 - 15:00

Discovery Channel
Következő: Amcsi benzinfalók

(török drámasorozat 114/10. rész, 2015) fsz.: Kürsat Alniaçik, Nese Baykent, Neslihan Atagül

14:10 - 15:00

Duna
Következő: Hat nővér

(magyar magazinműsor)

14:15 - 15:50

Duna World
Következő: Kék bolygó

(sportműsor) - Grand Slam Torna

14:15 - 14:30

Eurosport
Következő: Biatlon Világkupa: BIATLON

(sportműsor) - Mesterek Tornája, negyeddöntő

14:00 - 17:30

Eurosport 2
Következő: Tenisz - Ausztrál Open: 4. nap

(am. szórakoztató műsor, 2011)

14:15 - 15:15

FEM3
Következő: Shopping Királynők

(am. akciófilm, 1996) fsz.: Will Smith, Bill Pullman, Jeff Goldblum, Mary McDonnell, Judd Hirsch

13:25 - 15:55

Film Now
Következő: A nagyon nagy ő

(am.-kínai kalandfilm, 2009) fsz.: Wei Zhao, Jaycee Chan, Rongguang Yu, Kun Chen, Jiao Xu, Vitas

12:50 - 15:15

Film+
Következő: Harc mindhalálig

(zenefilm)

14:00 - 16:00

H!T Music Channel
Következő: 100% Hu

(am. szórakoztató műsor 9. rész, 2012) - Az elmélkedő halottak éjszakája

14:15 - 14:40

HISTORY
Következő: Texasi raktárháborúk

(am. vígjátéksorozat 3. rész, 2008) fsz.: Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples

14:15 - 14:45

Humor+
Következő: Lazíts, Kevin!

(dél-kor. drámasorozat 18. rész, 2010) - Ki a volt a tettes? fsz.: Hyo-ju Han, Jin-hi Ji

13:40 - 15:00

Izaura
Következő: Riválisok

(angol-auszt. rajzfilm sorozat 1. rész, 1999)

14:00 - 14:30

Kiwi TV
Következő: Maja, a méhecske

(angol ismeretterjesztő filmsorozat)

13:20 - 14:30

LiChi TV
Következő: Sütimester

(magyar hírműsor) - 2019.01.17-i adás

14:20 - 14:30

M1
Következő: Hírek

(am.-kan.-francia gyerekműsor, 1994) - A mentőautó - Áruházi rejtély - Banán nagy gondjai

14:00 - 14:25

M2
Következő: Agi Bagi

(sportműsor)

14:15 - 14:45

M4 Sport
Következő: Napos Oldal - DVTK magazin

(magyar ismeretterjesztő műsor) - Informatika 2. - Programozás

14:00 - 14:35

M5
Következő: Szólalj meg! - németül

(francia-angol animációs sorozat 16. rész, 2008) - Nyolc kar, semmi ujjlenyomat fsz.: , Jon Lee

14:10 - 14:35

Minimax
Következő: Dínószakik

(am. akció-vígjáték, 2005) fsz.: Adam Sandler, Chris Rock, Burt Reynolds, James Cromwell, Nelly

14:20 - 16:50

Mozi+
Következő: Az Amazonas kincse

(zenefilm)

14:00 - 15:00

MTV Hungary
Következő: MTV 100% Music

(zenefilm)

14:02 - 15:00

Music Channel
Következő: News

(angol reality-sorozat 7. rész, 2013) - Győzelem a Triumph-fal

14:00 - 15:00

Nat Geo
Következő: Autómágusok

(am. természetfilm sorozat, 2017)

14:00 - 15:00

Nat Geo WILD
Következő: Grizzlyk lakomája

(am. vígjátéksorozat 21. rész, 2016) - Bák, a varázspatkány fsz.: Thomas Kuc, Kel Mitchell

14:00 - 14:25

Nickelodeon
Következő: Frankie vagyok

(am. vígjáték, 1993) fsz.: Melanie Griffith, John Goodman, Don Johnson, Edward Herrmann

13:40 - 15:45

Paramount Channel
Következő: Vadászat a Vörös Októberre

(német-osztrák tévéfilmsorozat 2. rész, 2009) - Mérgezési tünetek fsz.: Hans Sigl, Ronja Forcher

13:30 - 14:30

PRIME
Következő: A Klinika

(magyar drámasorozat 12. rész, 2019) - Tetőfedés

13:55 - 14:50

RTL Klub
Következő: A mentalista

(am. sci-fi sorozat 16. rész, 2005) - Mentalitások összecsapása fsz.: Scott Bakula, Linda Park

14:00 - 15:00

RTL Spike
Következő: Star Trek - Enterprise

(magyar dokureality-sorozat 150. rész, 2012) - A lányomnak titkos viszonya van

13:45 - 14:45

RTLII
Következő: Showder Klub

(angol dokumentumfilm 1. rész, 2018)

13:55 - 14:55

Spektrum
Következő: Őfelsége szolgálatában

(sportműsor) - Rájátszás, 2. főcsoport-elődöntő, Los Angeles Rams - Dallas Cowboys

11:45 - 15:15

SPORT1
Következő: American Football - NFL

(sportműsor) - Bundesliga, 9. forduló, Werder Bremen - Leverkusen

14:00 - 16:00

SPORT2
Következő: Labdarúgás

(magyar dokureality-sorozat 13. rész, 2014) - Tamara választása

14:20 - 15:25

SuperTV2
Következő: Csapdába csalva

(am. életmódmagazin 2. rész)

14:00 - 16:00

TLC
Következő: Segítség, szülők lettünk!

(magyar gasztro-reality 9. rész, 2016)

14:00 - 14:30

TV Paprika
Következő: Bocuse d'Or - Aranyséf

(am. akciófilm-sorozat 4. rész, 2000) - Bosszúálló angyal fsz.: Chuck Norris, Sheree J. Wilson

13:35 - 14:40

TV2
Következő: Piszkos pénz, tiszta szerelem

(angol dokumentumfilm sorozat 4. rész, 2014) - Vimy Ridge

13:50 - 14:40

Viasat History
Következő: Őrült találmányok

(kan. dokumentumfilm 9. rész, 2013) - Tommy és Humphrey / Jake és Roo

14:15 - 14:40

Viasat Nature
Következő: A kutya legjobb barátja

(magyar zenefilm)

14:20 - 14:50

Zenebutik
Következő: A Zenebutik bemutatja